Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
ŻYCZENIA WIELKANOCNE | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

Aktualności

11 kwiecień 2020

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Choć przyszło nam radować się ze Zmartwychwstania w ciszy naszych serc i domów, bez uścisków i serdeczności to Pan i tak powstaje z grobu, by dać nam nadzieję, by odwalić z naszego serca to wszystko co złe i niszczyło relacje z Nim i bliskimi. Niech ten święty czas Zmartwychwstania Pańskiego będzie dla nas czasem zobaczenia innych, którzy są wśród nas, a o których czasem zapominaliśmy. Niech będzie czasem obudzenia w sobie tych „intymnych” relacji z Bogiem, dla którego tak często brakowało czasu. Niech będzie to czas z Bożą łaską, z Bożym błogosławieństwem.

Oby i zdrowia nikomu z nas nie brakowało. Cieszmy się, mimo bólu.

PAN ZMARTWYCHWSTAŁ!!!

Bez kategorii