Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
ZWIĘKSZONA LICZBA OSÓB NA MSZY ŚWIĘTEJ | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

Aktualności

16 maj 2020

ZWIĘKSZONA LICZBA OSÓB NA MSZY ŚWIĘTEJ

Od 17 maja w naszej świątyni może jednocześnie przebywać i modlić się z zachowaniem odpowiednich przepisów sanitarnych – 50 osób.

Zajmujemy po dwa skrajne miejsca w ławkach w nawie głównej i po jednej osobie w ławkach bocznych

Bez kategorii