28 listopad 2020

WAŻNE OGŁOSZENIA

Przypominam, że godzinę przed każdą Mszą Świętą jest możliwość nabycia opłatków na stół wigilijny oraz świece wigilijne Caritas.

Ze względu na ograniczenia epidemiologiczne nie będzie tradycyjnych rekolekcji adwentowych. Bardzo proszę o wyrozumiałość osoby, które na te dni zamówiły intencje mszalne. Zapraszam je do zakrystii w celu uzgodnienia terminów. Na naszej stronie internetowej oraz w ogłoszeniach pojawią się propozycje przeżycia rekolekcji online za pośrednictwem internetu.

Ponieważ wielu z nas nie skorzystało ze spowiedzi wielkanocnej w dniu 11 grudnia br. / piątek/ będzie zorganizowany specjalny Dzień Pojednania, z możliwością spowiedzi sakramentalnej.

O szczegółach i formie, by można było go przeżyć w warunkach epidemiologicznych poinformuję za tydzień.

Sygnalizuję już, że 8 grudnia o godz. 16 będzie specjalna Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do  I Komunii Św. Dzieci przychodzą z jednym rodzicem. W trakcie Mszy poświęcenie medalików.            /Nie trzeba kupować nowego jeśli dziecko nosi już otrzymany i pobłogosławiony/.

Przypominam o zachowaniu odległości od siebie w czasie nabożeństw, zasłanianiu twarzy i nosa oraz o  zajmowaniu wyznaczonych miejsc. Jednocześnie w środku może przebywać 25 osób.

Przypominam również, że od tygodnia nasz kościół jest ogrzewany. Zamykajmy drzwi. Dziękuję również za ofiary składane na ten cel.

WSZYSTKIM ŻYCZĘ ZDROWIA I Z SERCA BŁOGOSŁAWIĘ