Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
WAŻNE PRZYPOMNIENIE | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

8 kwiecień 2020

WAŻNE PRZYPOMNIENIE

Przypominam, że w Wielki Piątek każdego dorosłego katolika obowiązuje post ścisły /jest to nie tylko post jakościowy /powstrzymanie się od spożycia mięsa/ ale również ilościowy /jeden posiłek do syta/.

W Wielki Piątek i Wielką Sobotę trwać będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, do której zachęcam. Będzie trwała od 8.00 do 17.00. /Obowiązuje limit osób przebywających jednocześnie – 5 osób/.

Przypominam również, że nie będzie możliwości uczestnictwa w nabożeństwach Triduum Paschalnego w kościele. Nie będzie również poświęceń pokarmów na stół wielkanocny.

Bez kategorii