27 grudzień 2015

PRZYPOMINAMY IŻ OD NOWEGO ROKU

W okresie jesienno-zimowym /październik – marzecMsze Św. wieczorowe będą odprawiane o godz.17.00.

W miesiącach letnich /kwiecień -wrzesień/ o godz.18.00Dotyczy to zwłaszcza nabożeństw majowych i czerwcowych. 30 min. przed każdą Eucharystią jest zawsze możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

Od przyszłego roku w środy Msze Św. o godz.7.30. W większości będą to Msze Św. za Parafian, by nie ograniczać intencji niedzielnych.

Intencje mszalne są wywieszone w przedsionku kościoła, gablocie na zewnątrz oraz na naszej stronie internetowej www.parafia-wisniew.pl

Informuję, iż sakrament Chrztu Św. będzie udzielany od przyszłego roku w pierwsze niedziele miesiącaRodzice zgłaszają chęć ochrzczenia dziecka nie później niż 3 tyg. przed, by zdążyć z katechezą chrzcielną.

Narzeczeni, którzy pragnął zawrzeć sakramentalny związek małżeński zgłaszają się do kancelarii parafialnej nie później niż 3 miesiące przed datą ślubu.

Ogłoszenia, Ogłoszenia parafialne