Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020 | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

Aktualności

26 październik 2020

POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

Wójt Gminy Jakubów przypomina, że wciąż trwa Powszechny Spis Rolny. Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych.

Możliwości udziału w spisie rolnym jest wiele, a czasu na wypełnienie obowiązku coraz mniej. Ze względu na bezpieczeństwo najlepiej spisać się przez internet, skorzystać z punktu spisowego lub zadzwonić na infolinię spisową i spisać się podczas rozmowy z rachmistrzem telefonicznym.

Z rolnikami, którzy do tej pory nie spisali się samodzielnie może kontaktować się rachmistrz

Gminny Komisarz Spisowy

Hanna Wocial

Bez kategorii