Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom27.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom27.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
PLAN WSPÓLNEJ MODLITWY W INTENCJI RODZIN 2021 | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

3 styczeń 2021

PLAN WSPÓLNEJ MODLITWY W INTENCJI RODZIN 2021

Harmonogram wspólnej modlitwy: MSZA ŚWIĘTA godz.17 – WYPOMINKI OD.16.50

07 styczeń – Czarnogłów i Wólka Czarnogłowska

08 styczeń – Kamionka i Adamów

09 styczeń – Mlęcin

11 styczeń – Strzebula, Nart, Pokrzywnik, Turek

12 styczeń – Wiśniew

14 styczeń – Wola Polska, Kol. Ujazdów

15 styczeń –  Żebrówka, Zimnowoda, Garczyn Mały i Garczyn Duży

Chciałbym jzaprosić przedstawicieli rodzin z poszczególnych wiosek na wspólną modlitwę do kościoła na godz. 17.00. Przed Mszą Św. / od 16.50/ będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach z poszczególnych wiosek a po wspólnej Eucharystii przedstawiciele rodzin będą mogli wziąć poświęconą wodę, którą sami pokropią swoje domy. Przynosimy ze sobą jakieś naczynie na wodę. Jest to o tyle ważne, że nie było poświęcenia wody przed Wielkanocą. Dodatkowo po Mszy otrzymacie folder kolędowy z obrazkiem i modlitwą do Św. Rocha o ustanie epidemii. Rodziny, które będą chciały wspomóc parafię będą mogły to uczynić poprzez ofiary składane do stojącego koszyka.