Aktualności

6 grudzień 2020

OGŁOSZENIE O DNIU SPOWIEDZI – 11.12.2020 r.

W piątek tak jak zapowiadałem będzie możliwość naszego osobistego przygotowania się na święta Bożego Narodzenia poprzez skorzystanie z sakramentu pokuty.

O godz. 10.00 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament a my w ciszy będziemy mogli korzystać ze spowiedzi. Adoracja będzie trwała do godz. 16.00. Będzie 3 spowiedników. Będą spowiadać w tym dniu w dwóch turach. Od 10.00 do 12.00 oraz od godz.16.00 do 18.00.

Bardzo bym prosił, by zwłaszcza z rana umożliwić przyjazd i dać pierwszeństwo osobom starszym. Po spowiedzi i krótkiej adoracji Najświętszego Sakramentu dajemy szansę skorzystania ze spowiedzi innym osobom. Ponieważ wieczorem są dwie Msze Święte o godz. 16.00 i 17.00 osoby spowiadające się w drugiej turze będą mogły przyjąć również Komunię Świętą.

Przypominam również, że codziennie pół godziny przed Mszą Świętą jest możliwość spowiedzi. Zachęćmy do niej zwłaszcza tych, którzy nie skorzystali ze spowiedzi wielkanocnej.

Bez kategorii