Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI KOMUNIJNYCH | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

Aktualności

4 listopad 2020

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI KOMUNIJNYCH

W związku z wprowadzonymi od soboty obostrzeniami epidemiologicznymi planowane spotkanie z rodzicami i dziećmi nie odbędzie się. Wszystkim życzę zdrowia i zachęcam do indywidualnej pracy z katechizmem wraz z dzieckiem.

ks. Proboszcz

Bez kategorii