Aktualności

31 marzec 2024

Ogłoszenia i intencje

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
01 – 07 KWIECIEŃ 2024 r.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 01.04
9.00 +Jan /r. śm./ i Halina Trąbińscy, Jerzy Domański, Wojciech Śliwiński.
11.30 Dziękczynno-błagalna w 39 r. ślubu Zofii i Włodzimierza.

WTOREK 02.04
18.00 +Anna Kosek.

ŚRODA 03.04

CZWARTEK 04.04
18.00 +Eugeniusz i Małgorzata Wójciccy.

PIĄTEK 05.04 I PIĄTEK MIESIĄCA
18.00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Ewy i Sławomira.

SOBOTA 06.04 I SOBOTA MIESIĄCA
18.00 Wynagradzająca do Niepokalanego Serca NMP.

NIEDZIELA 07.04
9.00 +Agnieszka, Józef i Regina Rosa.
11.30 +Za zmarłych polecanych w wypominkach.
15.00 /CMENTARZ/ KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

31.03.2024 r.

  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę, by łaski płynące od Zmartwychwstałego Jezusa nieustannie napełniały nasze życie i wszelkie poczynania a pokój płynący od Zmartwychwstałego wlewał w serca nadzieję i rozpalał miłość.

 

  1. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pomogli nam w dobrym przeżyciu Triduum Paschalnego. Dziękuję Państwu Ratuskim za dekoracje Kaplicy Wystawienia i Grobu Pańskiego, dziękuję ministrantom, wszystkim, którzy włączyli się w czytanie i śpiew w trakcie celebracji, strażakom , dzieciom oraz wszystkim, którzy w tych świętych dniach potrafili choć na chwilę przedłożyć obowiązki domowe, by trwać przed Panem.

 

  1. Od piątku trwa nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Jutro odmówimy ją przed Mszą Świętą o godz.9.00. W pozostałe dni przed Mszą Świętą wieczorową. Obchody zakończymy w Niedzielę Miłosierdzia odmawiając Koronkę /jeśli pogoda pozwoli/ na naszym cmentarzu o godz.15.00.

 

  1. Przypominam, że do 03 kwietnia do godz.16.00 trwa zbiórka elektroodpadów. Pomagamy w ten sposób kościołom misyjnym i naszym misjonarzom. Miejsce składowania to tradycyjnie „organistówka”.

 

  1. Ze względu na coroczne rekolekcje kapłańskie w seminarium nie będzie wyjątkowo Mszy Świętej w środę. Proszę o odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego indywidualnie w domach.

 

  1. W tym tygodniu wypada I Piątek i I Sobota miesiąca.

 

  1. Intencje Mszy Świętych.

 

  1. Modlitwa za zmarłych.

 

Bez kategorii