Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
OD PROBOSZCZA - 16.03.2020 | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

Aktualności

16 marzec 2020

OD PROBOSZCZA – 16.03.2020

OD DZIŚ W GODZINACH 9.00 – 17.00 BĘDZIE TRWAŁO WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEJ ADORACJI.

OD 16 DO 17 BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY.

 

Urząd Gminy Jakubów i parafia w Jakubowie organizują konkurs na najpiękniejszą palmę. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa w gablocie i u ks. Proboszcza

Bez kategorii