Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
NOWE PRZEPISY ODNOSZĄCE SIĘ DO ILOŚCI OSÓB NA EUCHARYSTII | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

Aktualności

18 kwiecień 2020

NOWE PRZEPISY ODNOSZĄCE SIĘ DO ILOŚCI OSÓB NA EUCHARYSTII

Od 20 kwietnia wprowadzone nowe przepisy co do ilości osób mogących się modlić wewnątrz świątyni. Tak więc w środku naszego kościoła od poniedziałku będzie mogło modlić się jednocześnie z zachowaniem odległości ok. 30 osób. Do czasu dopuszczenia większej ilości osób proszę o zachowanie przepisów. Informuję równocześnie, iż w cieplejsze niedziele będziemy włączali nagłośnienie zewnętrzne. Będzie można modlić się stojąc wokół świątyni z zachowaniem od siebie odległości 2 m. Do tych osób wyjdę z Komunią Świętą przed kościół. Dziękuję równocześnie za wzorowe przestrzeganie dotychczasowych przepisów.

Bez kategorii