Aktualności

4 listopad 2020

NOWE OBOSTRZENIA W KOŚCIOŁACH

Od najbliższej soboty 07 listopada przynajmniej do niedzieli 29 listopada decyzją władz w kościołach może jednocześnie modlić się 1 osoba na 15 metrów kwadratowych. W naszym kościele daje to ok. 25 osób. Bardzo więc proszę, by dostosować się do tych obostrzeń. Przypominam o dyspensie Ks. Biskupa od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii, o transmisjach radiowych i telewizyjnych. Przypominam również, że od najbliższej soboty do końca pandemii Msza Św. wieczorowa w sobotę będzie sprawowana z liturgii niedzielnej. Zachęcam do uczestnictwa w Eucharystiach w dni powszednie kiedy osób uczestniczących jest mniej. Proszę, by brać pod uwagę uczestnictwo we Mszy przede wszystkim ofiarodawców danej Eucharystii.

Wszystkim życzę zdrowia i niech Pan nam błogosławi i strzeże!

Bez kategorii