Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
Montaż Bożonarodzeniowy 06.01.2022 r. | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

Aktualności

9 styczeń 2022

Montaż Bożonarodzeniowy 06.01.2022 r.

06 stycznia tradycyjnie po Mszy Św. o godz.9.00 dzieci naszej Parafii uwielbiły Pana Jezusa śpiewem pastorałek, kolęd i recytacją tekstów o świętach.

Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy zaangażowali się i chcieli trwać i wielbić nowonarodzonego Boga.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bez kategorii