Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
"KOSZYK PANIKARZA" DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

Aktualności

20 marzec 2020

„KOSZYK PANIKARZA” DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

„KOSZYK PANIKARZA”

DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

 

W związku z trwającą ogólnopolską kwarantanną związaną z koronawirusem informuję wszystkich kandydatów do bierzmowania iż do odwołania:

 

  1. BIERZEMY UDZIAŁ WE MSZACH ŚWIĘTYCH ONLINE W TELEWIZJI
  2. W DOMACH WRAZ Z NAJBLIŻSZYMI ODPRAWIAMY NABOŻEŃSTWA DROGI KRZYŻOWEJ I GORZKICH ŻALI
  3. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE RÓWNIEŻ PRZEŻYWAMY W DOMU SŁUCHAJĄC ICH W MEDIACH.
  4. PODPISY W INDEKSACH POD POSZCZEGÓLNYMI PUNKTAMI /MSZA, DROGA KRZYŻOWA, GORZKIE ŻALE, REKOLEKCJE – PRZYNAJMNIEJ 1 NAUKA/ SKŁADAJĄ WAM RODZICE! JEST TO TEŻ WZIĘCIE PRZEZ NICH ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PRZEKAZ WIARY I PRAWDY W WASZYCH INDEKSACH I ŻYCIU.

 

JEST TO NAJLEPSZY SPRAWDZIAN WASZEJ CHRZEŚCIJAŃSKIEJ DOJRZAŁOŚCI

Bez kategorii