Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom27.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom27.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
HARMONOGRAM MODLITW O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W NOWYM ROKU | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

9 styczeń 2022

HARMONOGRAM MODLITW O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W NOWYM ROKU

Podtrzymamy w tym jeszcze roku ubiegłoroczną formę modlitwy za nasze rodziny.

Proszę to odebrać jako wyraz troski o wasze i moje zdrowie. Nie chcę „przebiec” kolędy a do tego, by się ograniczała w obecnych warunkach sanitarnych tylko ogarnąć was swoją modlitwą i błogosławieństwem.

Nie chcę też mieć świadomości, że ktokolwiek z was czy waszych bliskich rozchorował się, bo to ja akurat byłbym największym roznosicielem zakażeń.

Zapraszam więc na wspólną modlitwę w kościele o godz.17.00 przedstawicieli rodzin z poszczególnych wiosek. Od 16.50 będą czytane wypominki z wiosek a w czasie Mszy Św. będziemy prosili o Boże błogosławieństwo w rozpoczętym roku. Po Mszy otrzymacie folder kolędowy oraz pamiątkę wspólnej modlitwy. Kto będzie chciał będzie miał możliwość wesprzeć Parafię ofiarą do ustawionego koszyka. W ubiegłym roku dzięki właśnie tym ofiarom udało nam się dokończyć malowanie kościoła. W tym roku chciałbym rozpocząć upiększanie kościoła witrażami. Złożyłem zamówienie na dwa przedstawiające św. Jana Pawła II i Bł. Michała Woźniaka. Obecnie czekamy na projekt, który również zobaczycie.

Harmonogram wspólnej modlitwy:

10.01 /poniedziałek/ Kamionka i Adamów

11.01 /wtorek/ Czarnogłów i Wólka Czarnogłowska

13.01 /czwartek/ Wola Polska, Kol. Ujazdów, Wólka Mlęcka i Gęsianka

14.01 /piątek/ Wiśniew

15.01 /sobota/ Mlęcin

16.01 /niedziela godz.11.30/ Strzebula, Pokrzywnik, Nart, Turek

17.01 /poniedziałek/ Zimnowoda, Żebrówka, Garczyn Mały i Garczyn Duży

Osoby, które chciałyby indywidualnie spotkać się na kolędzie oraz np. poświęcić dom zapraszam, by umówić taką wizytę indywidualnie w zakrystii.