Aktualności

9 styczeń 2022

HARMONOGRAM MODLITW O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO W NOWYM ROKU

Podtrzymamy w tym jeszcze roku ubiegłoroczną formę modlitwy za nasze rodziny.

Proszę to odebrać jako wyraz troski o wasze i moje zdrowie. Nie chcę „przebiec” kolędy a do tego, by się ograniczała w obecnych warunkach sanitarnych tylko ogarnąć was swoją modlitwą i błogosławieństwem.

Nie chcę też mieć świadomości, że ktokolwiek z was czy waszych bliskich rozchorował się, bo to ja akurat byłbym największym roznosicielem zakażeń.

Zapraszam więc na wspólną modlitwę w kościele o godz.17.00 przedstawicieli rodzin z poszczególnych wiosek. Od 16.50 będą czytane wypominki z wiosek a w czasie Mszy Św. będziemy prosili o Boże błogosławieństwo w rozpoczętym roku. Po Mszy otrzymacie folder kolędowy oraz pamiątkę wspólnej modlitwy. Kto będzie chciał będzie miał możliwość wesprzeć Parafię ofiarą do ustawionego koszyka. W ubiegłym roku dzięki właśnie tym ofiarom udało nam się dokończyć malowanie kościoła. W tym roku chciałbym rozpocząć upiększanie kościoła witrażami. Złożyłem zamówienie na dwa przedstawiające św. Jana Pawła II i Bł. Michała Woźniaka. Obecnie czekamy na projekt, który również zobaczycie.

Harmonogram wspólnej modlitwy:

10.01 /poniedziałek/ Kamionka i Adamów

11.01 /wtorek/ Czarnogłów i Wólka Czarnogłowska

13.01 /czwartek/ Wola Polska, Kol. Ujazdów, Wólka Mlęcka i Gęsianka

14.01 /piątek/ Wiśniew

15.01 /sobota/ Mlęcin

16.01 /niedziela godz.11.30/ Strzebula, Pokrzywnik, Nart, Turek

17.01 /poniedziałek/ Zimnowoda, Żebrówka, Garczyn Mały i Garczyn Duży

 

Osoby, które chciałyby indywidualnie spotkać się na kolędzie oraz np. poświęcić dom zapraszam, by umówić taką wizytę indywidualnie w zakrystii.

 

Bez kategorii