Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
Boże Narodzenie 2016 - życzenia | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

Aktualności

23 grudzień 2016

Boże Narodzenie 2016 – życzenia

images

Bóg jest dobry!

Przyszedł na świat w Dzieciątku Jezus, by mnie sobą nie speszyć, by mnie rozbroić miłością.

Głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa do siebie na dziś i na cały Nowy Rok

życzy 

Proboszcz – ks. Krzysztof Wesołowski

Bez kategorii