Warning: touch(): Unable to create file /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp because Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/file.php on line 164

Warning: fopen(/home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/.tmp/custom182.tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/jakosciowo/parafia-wisniew.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 99
AKCJA "ADOPTUJ BARANKA WIELKANOCNEGO" :} | Parafia Wiśniew k. Mińska Mazowieckiego

Aktualności

20 marzec 2020

AKCJA „ADOPTUJ BARANKA WIELKANOCNEGO” :}

W związku z brakiem możliwości normalnego rozprowadzania Baranków Wielkanocnych, które otrzymała Parafia proponuję, by osoby chcące je nabyć miały taką możliwość zarówno w kościele, jak i sali parafialnej. W najbliższym tygodniu ponieważ trwa adoracja Najświętszego Sakramentu a kościół jest otwarty za ławkami będzie stał stolik z Barankami. Cena to 5zł. Wrzucamy je do stojącej puszki. Wspieramy dzieło Caritas.

Będzie również możliwość nabycia Baranka w sali parafialnej. Będzie ona otwarta w piątek i sobotę od godz. 9.00 do 17.00.

 

Bez kategorii